Hakkımızda

Teknik Servis Hizmet Şartnamesi :

A) Servis Verilmesini İstediğiniz Adresi Ve İletişim İçinTelefon numaranızı Yazdırınız
B) Bırakmış Olduğunuz Servis Talebinizin Tarafinıza Verileceği Gün Ve Saati Not Ediniz
C) Bırakmış Olduğunuz Servis Talebinizi İptal Etmek İstediğinizde Servisin Verileceği Gün En Erken ( 2 Saat ) Önceden İptal Etmeniz Gerekmektedir..
D) Tesisat Altyapı Kablolama Hizmetleri İçin Keşif Yapılması Servis Ücretine Tabidir

Hakkımızda

1990 yılında Elektrik sistemleri sektöründe çalışmaya başladık. Elektrik sektöründe geçen  zaman içersinde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden meslek esaslarının belirlediği disiplin ve azimle çalışmalarımıza devam ettik.
Elektrik Tamir Montaj ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.Temel olarak müşteri memnuniyetini göz önüne alan firmamız Hizmet sonrası verdiği Teknik destek ile alanında saygın bir noktaya ulaşmayı başarmıştır. Alanında uzman teknik kadromuz ile arızalara en geç 1 saat içersinde müdahele ederek siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek konusunda hassasiyet göstermektedir.Ustalarımız arıza ne olursa olsun Mutlaka çözüm odaklı Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimizi en uygun sistemler hakkında bilgilendirip yeni teknolojinin avantajlarından mahrum etmeyerek çözüm üretmektedir.

Günümüzde Elektrik’in önemini kavrayan ve bu sorumluluğun bilincinde hizmet veren firmamız disiplinli  dürüst, müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir

ANASAYFA
Avize Montajı

Avize takmak için siz zahmet etmeyin. En ekonomik fiyat garantisiyle biz sizi bu dertten kurtaralım. Ayrıca evinizde Ve İşyerinizde ki diğer elektrikli cihazlar içinde size yardımcı olalım. Kombinizin veya şofbeninizin elektrik arızası  tesisatı ve kurulumu için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Klima Elektrik Tesisatı


Klimalarınızın Elektrik Tesisat Bağlantı Montajlarında Hizmet Vermekteyiz. Uzman Teknisyenlerimizle Her Tür Klimanızın Elektrik Tesisat Topraklama hattı Sigorta Bağlantıları İtinalı çalışmayla Montaj Edilir.

Elektrik Tesisat Tamiri


Evde iş yerinde elektrik tesisatında sorun mu var? Bırakın biz halledelim. Uzman elektrikçilerimiz ile evinizde ki veya binanızda ya da! işyerinde ki tüm elektrik sorunlarını gideriyoruz.

Elektrik Arıza Servisi

Tüm elektrik arızalarınıza anında müdahaleye hazırız. Hangi bölgede olursanız olun 7/24 bizi arayıp servis çağırabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önemli.

Call Now Button